O Mnie

12662529_220076518338188_8815483906341083100_nStefania Goldman – absolwentka Harvardu (psychologia), Cambridge (astrofizyka) i Akademii Pana Kleksa (samo życie). Jej praca magisterska z psychologii (“Cyberporno i społeczeństwo”) została mianowana do Literackiej Nagrody Nobla w 2014 oraz posłużyła za inspirację do filmu o tym samym tytule, w którym główną role gra Arnold Schwarzenegger. Pasjonatka i proklamatorka psychologii społecznej, zen oraz filozofii Star Trek. Aktywnie promuje jej najważniejsze założenia dodając mądre podpisy do zdjęć, którymi spamuje dzieli się na wszelkich możliwych forach społecznościowych, a także regularnie pisuje do kącika porad w Cosmo. Jej satyryczne zdjęcie skórki od banana wygrało konkurs Odkrycia Roku na Instagramie.

Regularnie oskarżana o zawstydzanie znajomych w miejscach publicznych swoją obecnością wiedzą. Czasami ludzie mylą ją z clownem, jednak w gruncie rzeczy można na niej polegać (że zrobi coś głupiego).

Wolne chwile spędza na podróżowaniu w namiotach (twierdzi, że nie jest to związane ze aktualnym stażem w ONZ), tańczeniu (jej popisowe ruchy to pstrykanie palcami), śpiewaniu do szczotki do włosów oraz graniu (jeszcze nikt jej dorównał grą na trójkącie). Czytając Pudelka, rozmyśla nad sensem życia.

Jak każda kobieta ma 18 lat i żywi się energią kosmiczną w oczekiwaniu na aprobatę społeczeństwa z własnej chęci oraz ze względu na nieistniejącego księcia na białym koniu.

 

Mój szósty zmysł mi podpowiada, że zastanawiasz się jak ja tu do cholery trafiłeś i co tu jeszcze robisz. Ze swojej strony sugeruję kontakt z psychiatrą.